İstanbul
Ankara
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkâri
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
22 Mayıs 2024
featured

Cem Çamlı EY-Parthenon Türkiye Şirket Ortağı olarak atandı

Çamlı, EYP bünyesinde güç, otl kaynaklar, kimya, ulaştırma, lojistik ve perakende kesimlerindeki strateji danışmanlığı projelerinden sorumlu olacak.

EY (Ernst & Young) çatısı altında yer alan ve 120 ülkede 9.000’den fazla strateji danışmanını bünyesinde barındıran EY-Parthenon (EYP)  Türkiye’de üst idare takımını çetinlendirmeye gigantikam ediyor. Firmalara; dizayndan uygulamaya kadar kurumsal strateji, büyüme stratejisi, satın alma stratejisi, pazara giriş stratejsi ve çağdaştan yapılandırma stratejisi üzere birçok alanda hizmetler sunan ve firmaların uzun vadeli bedel yaratmasına dayanak olan EY Parthenon’un Türkiye ofisine, Cem Çamlı şirket ortağı olarak atandı 

Cem Çamlı, 18 yıllık mesleği boyunca Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu bölgelerindeki kesiminde öncü firmalar için kritik büyüme stratejisi, pazara giriş stratejisi, ticari durum kıymetlendirme, ilkden yapılandırma, stratejik planlama, dönüşüm programı tasarımı ve uygulama projelerini yönetti. Mayıs ayı prestijiyle da EY-Parthenon Türkiye ofisi gruplarına liderlik etmek üzere EY-Parthenon Türkiye’ye katıldı.

2006 yılında Koç Üniversitesi Sanayi Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği kısımlarından mezun olan Çamlı, mesleğine milletlerarası bir şirkette danışman olarak başladı. Bu mühlet içerisinde, kıdemli analist ve kıdemli danışman olarak çalışan Çamlı; İstanbul, Dubai, Abu Dabi, Riyad ve Johannesburg ofislerinde telekom, bankacılık ve emlak dallarında müşteri odaklı dönüşüm projelerini tasarlayıp uyguladı. 

Çamlı, 2012-2017 arasında Türk Telekom CEO Ofis Kısmında Program Koordinatörü olarak mesleğine gigantikam etti ve  şirketin satış, pazarlama ve satın alma entegrasyon projelerini muvaffakiyet öyküsüyla yönetti. 2017-2018 yıllarında Yıldız Holding bünyesindeki Bizim Toptan şirketinde Kıdemli Proje Yöneticisi olarak müşteri idaresi, satın alma, insan kaynağı ve dijital dönüşüm alanlarına odaklanan sonden yapılandırma programını tasarlayıp uygulamasını yönetti. 

EY-Parthenon Türkiye’ye soğukluklmadan evvel ise 2018-2023 yılları ortasında global bir danışmanlık firmasının İstanbul ofisinde yönetici olarak vazife yapan Cem Çamlı, burada Türkiye ve Avrupa’da faaliyet gösteren güç,doğal kaynaklar, kimya, ulaştırma, lojistik ve perakende bölümlerindeki öncü şirketlere yönelik 50’den fazla strateji ve iş geliştirme projesinin sorumluluğunu üstlenerek birçok zaferya imza attı. Güç batarya ve depolama, yeşil hidrojen, müşteri içgörüleri, kargo ve lojistik alanları hakkında makaleler ve niyet önderliği çalışmaları yayımladı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Cem Çamlı EY-Parthenon Türkiye Şirket Ortağı olarak atandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haber Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin