İstanbul
Ankara
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkâri
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
20 Mayıs 2024
featured

Türkiye’nin en süratli büyüme kaydeden ilaç şirketi Humanis, Great Place to Work® sertifikası aldı

İnsan odaklı sıhhat ideolojisine sahip ilaç şirketi Humanis, çalışan tecrübesini ölçen ve kıymetlendiren uygulamaları ile dünyanın önde gelen enstitülerinden biri olan Great Place to Work® tarafından ‘Harika İş Yeri Sertifikası’ almaya hak kazandı.

200 milyon dolarlık dev bir yatırımla ilaç dalına tesirli bir giriş yapan Humanis, bugün kesime kazandırdığı birincilerle, büyük ölçekli ihracat adımlarıyla ve Avrupa Birliği standartlarındaki üretim kapasitesiyle değerli bir pozisyona sahip. Küresel ticaret ağını Türkiye’den Çin’e ilaç ihracatı yapan birinci şirket olma özelliği ile daha da özel bir noktaya taşıyan Humanis, yatırımları ve tecrübeli takımı ile büyümeye devam ediyor. 

İnsan odaklı sıhhat ideolojisini benimseyen Humanis, başarılı insan ve kültür uygulamalarını Great Place to Work® tarafından verilen ‘Harika İş Yeri Sertifikası’ ile bir kere daha tescilledi. Şirket 2 yıl üst üste sertifika alarak insan odaklı yaklaşımında istikrarlı bir muvaffakiyet yakaladı.

“HEM ÜLKEMİZ HEM DE KESİMİMİZ İÇİN ÖZVERİYLE ÇALIŞAN BİR GRUBA SAHİBİZ”

Global ölçekli bir enstitü olan Great Place to Work’un değerlendirmelerinin Humanis için epeyce kıymetli olduğunun altını çizen Humanis İnsan ve Kültür Müdürü Filiz Kaner bahis ile ilgili şunları söyledi:

“Firma olarak çalışma arkadaşlarımızın memnun olduğu bir çalışma kültürü yaratabilmiş olmak bizim için çok bedelli. İnsan odaklı yaklaşımı kurum kültürümüzün her basamağında koruyan bir çalışma hayatı sağlamak için daima olarak kendimizi yeniliyoruz. Çalışanlarımızın da bu samimi uğraşımızı görerek, şirketimizdeki tecrübelerini olumlu olarak değerlendirmesi bizler için gurur verici. Hem bölümümüz hem de ülkemiz için özveriyle çalışan bir gruba sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Humanis olarak, çalışma arkadaşlarımızın ve sevdiklerinin muhtaçlıklarını gözeten uygulamalarımıza devam edeceğiz.”

ÇALIŞANLARIN TECRÜBELERİ DAİMA OLARAK ANKETLERLE ÖLÇÜLÜYOR

İnsan odaklı yaklaşımını insan ve kültür uygulamalarında da sürdüren Humanis, çalışanlarını yalnızca profesyonel bir çalışma arkadaşı olarak değil, inanç, sevgi ve hürmete dayalı, samimi bir bağlantı ağını paylaşan yol arkadaşları olarak da tanımlıyor. Güvenilirlik, yararlı olmak, beşere paha, liyakat, global rekabet hususlarını birebir çatı altında topladığı bir pahalar modelini benimseyen Humanis, daima olarak çalışanlarının tecrübelerini anketlerle ölçerek bu bedelleri muhafazaya dayalı bir çalışma siyaseti izliyor. 

Humanis, sürdürülebilir bir gelecek inşa etme anlayışı ile dijital kartvizit uygulamasına geçerek bölümde bir unsur daha imza attı. Humanis, muteber bir irtibat alanı yaratan bu uygulama sayesinde karbon ayak izini düşürme prensiplerine bağlı kalmaya da devam ediyor. Firma, dijital kartvizit uygulamasına geçerek karbon salınımını 2.400 Kg, sera gazı salınımını ise 318,6 Kg azalttığını, 7.380 Kwh’lık güç ve 50,4 m3’lük su tasarrufu yaptığını ve ayrıyeten 30,6 adet ağacı doğaya kazandırdığını açıkladı. 

 

Humanis hakkında:

2010 yılında Saya Küme bünyesinde Pharmactive olarak hizmet vermeye başlayan şirket, 2023 yılından itibaren Humanis ismiyle çalışmalarına devam etmektedir. Her adımında insan odaklı yaklaşımla hareket eden ve ‘Herkes için sürdürülebilir sağlık’ anlayışı ile üreten Humanis, 200 milyon dolarlık bir yatırımla Çerkezköy’de kurduğu üretim tesisi ve AR-GE merkezi ile hem dala hem de Türkiye’ye değerli katkılar yapan bir sıhhat şirketidir. Dünyanın en büyük küresel ilaç firmaları ile üretim paydaşlığı yaparak milletlerarası pazarda da yetkinliğini kanıtlayan Humanis, inovatif, emniyetli ve etik kıymetler çerçevesinde tüm dünyada beşere ve insan ömrüne paha yaratmayı hedeflemektedir. Pediyatri, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, kulak-boğaz-burun, dahiliye, enfeksiyon, gastroenteroloji, dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, ortopedi ve acil üzere birçok farklı tedavi alanda tesirli bir portföye sahip olan Humanis, insan odaklı yenilikçi sıhhat ideolojisini sürdürmek ismine Tüketici Sıhhati alanında da eserler sunmaktadır. Humanis, farklı tedavi alanlarında sunduğu tahlilleri ile sağlıklı bir geleceğe sahip çıkmak için çalışıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Türkiye’nin en süratli büyüme kaydeden ilaç şirketi Humanis, Great Place to Work® sertifikası aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haber Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin