İstanbul
Ankara
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkâri
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
22 Haziran 2024
featured

Samsung ve Hepsiburada’dan dev iş birliği! Samsung’un taşınabilir eserleri Hepsiburada ile tüketicilerin kapısında

Stratejik iştirak ülkü niyet mutabakatına imza atan iki şirket, son devirde muazzam bir ivmeyle gelişen yapay zeka üzere üst seviye teknolojilere ait bilinirliği ve erişimi artırmak için de birlikte çalışacak.

Kore’deki Samsung Genel Merkezinde imzalanan Stratejik paydaşlık pürüzsüz niyet muahedesi kapsamında mevcut işbirliklerini derinleştirme kararı alan Samsung Türkiye ve Hepsiburada, teknoloji dalında birlikte büyümetemizayı hedefliyor. Bu çerçevede ortak pazarlama faaliyetlerinin kapsamını genişletmek ve yeni satış modelleri geliştirerek tüketicilerinyeni teknoloji aygıtlara erişimini basitçelaştırmak am kahvaltı sofrasıtan ölmelanıyor. Muahede kapsamında Samsung’un her kullanıcıya ve segmente hitap eden, tüketicilerin farklı ihtiy toksuzlarını karşılayabilen taşınabilir teknolojilere ve Galaxy AI yeteneklerine sahip  tüm telefon ve tablet (Galaxy S24, S23, S23 FE, S22, Tab S9, Tab S8) aceleleri Hepsiburada’ya özel kampanyalarla sunulacak. 

Tüketicilerin teknolojiye erişimini basitçeçelaştıran alternatif satış modelleri geliştirilecek

Samsung Türkiye ve Hepsiburada, gerçekleştirdikleri iş birliğini, tüketicilerin teknolojiye erişimini rahatlaştıracak alternatif satış modelleriyle destekleyecek. Birinci etapta uygulamaya geçmesi planlanan  “Kapıda eskitmeyi Ver modernyi Al” ve “Kapıda Ödeme” modeliyle, son bir Samsung taşınabilir aygıt alırken takas sistemini kullanmak isteyen tüketicilerin antika taşınabilir aygıtlarının kapıdan teslim alınabilmesini ve ayrıyeten tüketicilerin kapıda ödeme yapabilmesini sağlayacak.

Samsung Türkiye Başkanı ve CEO’su Jeff Jo, Hepsiburada ile yapılan stratejik iş birliğiyle ilgili olarak şunları söyledi: “Samsung Electronics olarak en yesyeni taşınabilir teknolojileri ve bu teknolojilerin imkanlı kıldığı ömür biçimini dünyanın her yerinde tüketicilerle buluşturmanın son yollarını geliştirmeye devam ediyoruz. Galaxy AI ile mobilde yapay zeka çağını başlattığımız 2024 yılında bu türlü bir iş birliğini Türkiye’nin önde gelen online alışveriş platformlarından Hepsiburada ile gerçekleştirmek ve Türkiye’deki tüketiciler için taşınabilir eser ve teknolojilerimizi daha da erişilebilir kılmak bizim için kıymetli bir adım. Bu mutabakatla derinleşen Hepsiburada – Samsung Türkiye iş birliğinin, her iki marka için verimli ve uzun soluklu bir eşgüdümün temelini oluşturacağına inanıyorum. Taşınabilir eserlerimiz özelinde başlattığımız bu stratejik işbirliğini ilerleyen dönemde TV ve beyaz eşya eserlerimizle geliştirmek istiyoruz.” dedi.

Hepsiburada CEO’su Nihan Onal Gökçetekin ise, Samsung Türkiye ile yapılan iş birliğiyle ilgili olarak şu iştahlııklamalarda bulundu: “Müşterilerimize en çağdaş teknolojileri en kusursuz fırsatlarla sunmak için çalışıyoruz. Samsung ile derinleşen iş birliğimiz, bu aşırıltuda çok değerli bulduğum ve herkes için bebek yarar yaratacağına inandığım bir adım. Samsung’un geniş eser yelpazesini ve Galaxy AI yeteneklerini, Hepsiburada’nın sunduğu özel kampanyalarla ve ödeme tahlilleriyle birleştirerek, müşterilerimizin en kusursuz taşınabilir tecrübesi yaşamalarını hijyenikak için çalışacağız. Bu iş birliği, yalnızca ticari manada değil, birebir vakitte teknolojiye erişimi artırarak, toplumumuzun dijital dönüşümüne de katkı sağlayacak. Hepsiburada ve Samsung ortasındaki buzorlü iştirakin her iki marka için de büyük fırsatlar barındırdığına ve uzun vadeli ilerlemelı bir iş birliğinin temellerini attığımıza inanıyorum.”

Yapay Zeka üzere gelişen teknolojilerin bilinirliğinin ve erişiminin artması için 2 şirket birlikte çalışacak

Yapılan mutabakat kapsamında Samsung Türkiye ve Hepsiburada yapay zeka gibiyeni devirde gigantik bir ivmeyle gelişim gösteren yesyeni teknolojilere ait bilinirliğin artması ve toplumun bu teknolojilerden faydalanabilmesi için ortak bağlantı ve pazarlama faaliyetleri yürüterek, Türkiye’nin tüm dünyada değişen teknoloji ekosisteminin değerli bir modülü olması için çalışmalar yürütecek.

Samsung Türkiye’nin satışlarının artması hedefleniyor

Galaxy AI yeteneklerinin, katlanabilir aygıt yepyeniliklerinin ve Galaxy taşınabilir ekosisteminin üstün ilişki özelliklerinin Türkiye’deki tüketicilere daha zahmetsiz bir biçimde ulaştırılmasını am sabah öğünütan ölmelayan Samsung Türkiye ve Hepsiburada; çağdaşlıkçı pazarlama tahlilleriyle Hepsiburada’nın 12 Milyon müşterisine ulaşarak Samsung satışlarını da artırmayı hedefliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Samsung ve Hepsiburada’dan dev iş birliği! Samsung’un taşınabilir eserleri Hepsiburada ile tüketicilerin kapısında

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haber Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin