İstanbul
Ankara
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkâri
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
22 Haziran 2024
featured

OMO ve Migros İş Birliği ile Yine Dolum Üniteleri Yaygınlaşıyor!

Pilot çalışma olarak geçtiğimiz yıl Ataşehir MMM Migros’a yerleştirilen çağdaş yepyeniden Dolum Ünitesi ile boş şişelerin tekrar kullanılabilmesi ilkucunda plastik tasarrufu sağlandı. Artık de daha çok beşere erişebilmek için kollar sıvanıyor. 

Üniteler Ortaköy MMM Migros, Ankara 5M Migros Ankamall ve İzmir 5M Migros Forum Bornova’daki OMO yepyeniden Dolum Noktaları’nda yer alıyor.

OMO ve Migros iş birliğiyle insanlara plastik ayak izlerini azaltabilecekleri pratik ve ekonomik bir seçenek sunan OMO çağdaştan Dolum Üniteleri’nin sayısı artıyor. Eser bittiğinde boş Omo deterjan şişelerine tazeden eser dolumu yapılarak ambalajların tekrar kullanılabilmesinin amaçlandığı proje, pilot kademesinin akabinde elde ettiği uğuryla üç birinci noktaya daha taşındı. Hem gayeleri fazlasıylaltusunda hem de insanlardan aldığı ağır istek üzerine büyüyen projeyle daha çok bireye ulaşmak am acıkmışlanıyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda Ataşehir MMM Migros mağazasında ekonomik fiyatıyla müşterilerle buluşan OMO sonden Dolum Ünitesi ile bir yılda 12.000’e yakın dolum yapılarak plastik tasarrufu sağlandı. başarılı pilot çalışmasının akabinde insanlara daha sürdürülebilir tahliller sunmayı amkahvaltıtan ölmelayan OMO ve Migros, ilkden Dolum Ünitesi’ni boş şişesi ile gelen müşterilere ekonomik fiyatla dolum yapma imkanı sunmak için artık de Ortaköy MMM Migros, Ankara 5M Migros Ankamall ve İzmir 5M Migros Forum Bornova mağazalarına yerleştirdi. 

Migros Ticaret A.Ş. Deterjan, Kağıt ve Kozmetik Pazarlama Yöneticisi Sena Erol Özdemir, “Migros Yeterli Gelecek Planımız çerçevesinde hayata geçirdiğimiz sürdürülebilirlik çalışmalarımıza her gün tazelerini eklemekten coşku duyuyoruz. çağdaşlıkçı projelerimizi, iş birliklerimizle işkencelendiriyor, tesir alanımızı daha da yaygınlaştırıyoruz. Bu kapsamda OMO ile hayata geçirdiğimiz ve müşterilerimizi de entelektüell ettiğimiz tazeden dolum ünitesi projemiz sayesinde hem yeşillikmız hem de müşterilerimizin bütçeleri için katma bedel sağlıyoruz. Plastik kullanımına yönelik farkındalığın artmasına vesile olurken el ele verip plastik ayak izimizi her geçen gün daha da azaltıyoruz. Migros tıpkı vakitte İş Dünyası Plastik Girişimi’nin imzacısı. Bu teşebbüsteki taahhüdümüzü birçok projemizle plastik kullanımının önüne geçerek gerçekleştirdik. Müşterilerimizin ağır ilgi gösterdiği OMO ile hayata geçirdiğimiz projemizi de daha fazla kentte daha fazla müşterimizle buluşturarak sağladığımız yararın tesir alanını genişletmeye cüceam edeceğiz.”

Unilever Çamaşır Bakım Kategorisi Pazarlama Yöneticisi Alper Çapar, “Unilever hijyenik Gelecek Vizyonu ile OMO olarak içten dışa bir değişimden geçiyoruz. Eserlerin içeriğinden ambalajlara sürdürülebilir tahliller ararken, şirket bünyesinde attığımız adımları toplumun da aydınl olabileceği bir düzeye taşımanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Zira gerçek değişim, fakat kolektif eforlarla mümkün. OMO Sıvı Deterjanlarımızın formülünübitkida çözünen içeriklerle modernledik, yüzde 25 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen yüzde 100 geri dönüştürülebilir ambalajlarda sunmaya başladık. 

Daha az plastik ve plastiksiz tahliller maksadımız fazlasıylaltusunda Migros iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz OMO yepyeniden Dolum Üniteleri’nde de OMO Sıvı’ları insanlarla buluşturuyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Hem bizlerin saf plastik üretimini hem de insanların kendi plastik ayak izlerini azaltabilecekleri bir seçenek yarattık. Teşviği biraz olsun artıra malum olmak için eserlerimizi daha ekonomik bir biçimde sunduk. Artık daha çok beşere ulaşacağımız üç taze noktadayız. Kıymetli bulduğumuz bir birincilik olan OMO tazeden Dolum Üniteleri ile “Biten OMO şişenle gel, şişeni OMO deterjanla doldur, plastik kullanımını azalt!” diyeceğiz.

tazeden dolum ünitesi nasıl kullanılabilir? 

Daha evvel kullanılan eserin boş şişesi ile gelen müşteriler, şişenin barkodunu dolum ünitesinde okuttuğunda ünite şişenin boyutunu algılıyor ve eseri sonden dolduruyor. OMO sonden Dolum Ünitesi ile OMO’nun beyazlar ve renkliler için sıvı deterjanları (OMO Active Fresh Cold Power Beyazlar ve OMO Active Cold Power Renkliler) ekonomik fiyatıyla sunuluyor. 910 ml ve 1690 ml’lik iki farklı dolum seçeneği olan ünite, süreç bittiğinde şişe için yepisyeni bir barkod veriyor ve ödeme bu barkod ile gerçekleştiriliyor. Sistemi denemek isteyen fakat yanında şişesi olmayan müşteriler ise dolum ünitelerinde sonlu sayıda bulundurulacak cüce uzunluk (910 ml) şişelerden faydalanabiliyor. 

OMO yine Dolum Üniteleri’nin bulunduğu Migros Mağazaları Adresleri:

· Ataşehir MMM Migros; Atatürk Mah, Ataşehir Blv. No:18/1, 34758 Ataşehir/İstanbul

· Ortaköy MMM Migros; Ortaköy Mah, Dereboyu Cad No: 2 Ortaköy, 34347 Beşiktaş/İstanbul

·    Ankara 5M Migros Ankamall; Gazi, Emniyet Sarayı Bitişiği, Akköprü Kavşağı No: 2, 06560 yenimahalle/Ankara

·   İzmir 5M Migros Forum Bornova; Kazım Dirik Mah., 372. Sk. No:36, 35100 Bornova/İzmir

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

OMO ve Migros İş Birliği ile Yine Dolum Üniteleri Yaygınlaşıyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haber Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin