İstanbul
Ankara
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkâri
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
20 Mayıs 2024
featured

MediaMarkt, Yenilenmiş Telefon ve Akıllı Telefon Kiralama Hizmeti ile Teknolojiyi Erişilebilir Kılıyor

MediaMarkt, son teknolojiye erişim sağlamak isteyenler için yenilenmiş telefon ve akıllı telefon kiralama hizmeti sunuyor. Bu hizmetler ile tüketicilere en son teknolojiye sahip sıfır akıllı telefonları kiralamak yahut yenilenmiş telefonlara sahip olmak mümkün hale geliyor. 

Geniş eser yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt’ın   yenilenmiş telefon ve akıllı telefon kiralama hizmeti, kullanıcıların gereksinim duyduğu akıllı telefonları kiralamalarını yahut sahip olmalarını sağlıyor. 

Yenilenmiş telefon hizmeti, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen “Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi”ne sahip ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Süreci Bakanlığı tarafından “Yenileme Merkezi” olarak yetkilendirilen firmalar tarafından sunularak, hem kalite hem de garantiyi bir ortaya getiriyor. Bu eserler, tüm denetimlerin titizlikle yapıldığı, gerekli bakım, tamir ve test süreçlerinden geçirilen, tüm işlevleri %100 çalışan ve G1 ile G2 kozmetik durumlarına nazaran ayrılan sertifikalandırılmış aygıtlardan oluşuyor. İç aksam, tuşlar ve işlevler, birebir kondisyonda olup %100 fonksiyonelliği garanti altına alıyor. Yenilenmiş eserler, Yenileme Merkezleri tarafından sunulan 12 aylık garanti ile destekleniyor.

MediaMarkt Türkiye CEO’su Faruk Kocabaş, yenilenmiş telefon hizmeti ile ilgili şunları söylüyor: ‘‘Yenilenmiş aygıtlara olan talep her geçen gün artıyor. Biz de MediaMarkt olarak yenilenmiş aygıtları, 35 mağazamızda bulunan tecrübe alanlarında ve mediamarkt.com.tr’de tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Bu yılın sonunda tecrübe odaklı yaklaşımımız ile yenilenmiş aygıt sunduğumuz mağaza sayısını 50’ye çıkarmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki yılda ise tüm mağazalarımızda yenilenmiş aygıtları tüketicilerimize sunmayı amaçlıyoruz.”

Kiralanan akıllı telefonlar ise, sıfır ve üretici garantili olarak sunuluyor. Birinci kere kiralandığında eser kutusu açılıyor ve tüm denetimler yapılıyor. Kiralama mühleti boyunca, kullanıcıların mümkün arıza yahut hasar durumlarında Smart Kirala Asistan Hizmeti’nden dayanak almaları mümkün. Garanti içi yahut dışı arızalarda, tüm servis süreçleri Smart Kirala tarafından takip edilerek müşteriye süratli ve sağlam bir hizmet sunuluyor.

Kiralama süreci, 24 aya kadar uzayan taksit seçenekleri ile kolaylaştırılıyor. Tüketiciler, kredi kartlarıyla yahut mutabakatlı bankaların finansman imkanlarıyla akıllı telefonları 24 aylık taksitlerle kiralamak üzere tercihte bulunabiliyor. Kiralama müddeti sona erince şahsa özel indirimli fiyatlar ve taksit seçenekleriyle yenilenmiş aygıtlardan biri satın alınabiliyor. Ayrıyeten kiralanan akıllı telefonun problemsiz teslim edilmesi durumunda nakit bonus seçeneği sunuluyor. Kiralama müddeti boyunca, aygıtın satış fiyatının %70’ine kadar olan hasarlar ve üretici garantisi dışında kalan tamirler, hizmet paketi kapsamında yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar, ek bir fiyat ödemeden aygıtlarını inançta tutma imkanına sahip oluyorlar. Aygıt tamir sürecinde kullanıcının işlerine devam edebilmesi için muadil bir ikame aygıt temin ediliyor. Kiralanan akıllı telefonlara ekran muhafaza uygulaması yapılıyor ve kollayıcı kılıf veriliyor. Ayrıyeten, aygıtın yıpranmış yahut kullanıma uygun olmayan ekran muhafazaları, MediaMarkt mağazalarında fiyatsız olarak değiştiriliyor. Sürdürülebilir bir geleceğe odaklanan MediaMarkt, etraf hassaslığına yönelik stratejiler geliştirerek topluma yarar sağlama maksadını koruyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

MediaMarkt, Yenilenmiş Telefon ve Akıllı Telefon Kiralama Hizmeti ile Teknolojiyi Erişilebilir Kılıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haber Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin