İstanbul
Ankara
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkâri
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
22 Mayıs 2024
featured

Gedik Yatırım’ın öğrencilere ikram ettiği üçüncü kütüphane Kayseri’de açıldı

Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Lideri ve CEO’su Onur Top iştahlı, “Hem eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmak hem de çocuklarımızın gelişimine yararlı olmak için öteki kentlerimize de kütüphaneler kazandırmayabüyükam edeceğiz” dedi.

Eğitimin toplumsal gelişimin en büyük itici çetinlerinden biri olduğu şuuruyla hareket eden Gedik Yatırım’ın, geçen yıl başlatılan ‘Bir Kitap Bin Dünya’ projesi kapsamında Kayseri Melikgazi Bahçelievler Ortaokulu’na kazandırdığı kütüphanenin açılışı, 13 Mayıs Pazartesi günü, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katıldığı bir merasimle yapıldı. 

Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Lideri ve CEO’su Onur Top iştahlı, açılışta yaptığı konuşmada, eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanmasına büyük kıymet verdiklerini, buyeterliltuda şubelerinin bulunduğu kentlerde öğrencileri kütüphane ile buluşturduklarını belirterek şunları söyledi: “Okul kütüphaneleri, eğitimin en kıymetli ar acıkmışlarından biridir. Çocukların eğitim hayatlarının henüzyeni yıllarında kitapla tanışmasına, içlerinde okuma-araştırma isteği doğmasına vesile olurlar. Özgüven sahibi, inisiyatif alan, motivasyonu yüksek, tahlil üreten, bilgi okuryazarı, dijital yurttaşların yetişmesinin yolu da yeniden okul kütüphanelerinden geçiyor. Biz de bu şuurla geçen yıl Adana ve Balıkesir Gömeç’te toksuztığımız kütüphanelerin akabinde Kayseri Melikgazi Bahçelievler Ortaokulu’ndaki öğrencilere bir kütüphane ikram ediyoruz. Hem eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmak hem de çocuklarımızın gelişimine yararlı olmak ismine öteki vilayetlerimizde de kütüphaneler aç karnınatan ölmemaya kolossalam edeceğiz.” Onur Top acıkmış, her yıl 4 farklı bölgede kütüphane kurarak binlerce öğrencinin eğitim ve öğretim hayatına katkıda bulunmayı am acıkmışladıklarını kelamlarına ekledi.

Kayseri Melikgazi Bahçelievler Ortaokulu’nda kurulan kütüphanedeki kitaplar, öğrencileri daha parlak bir geleceğe hazırlamak ismine Gedik Yatırım çalışanları tarafından bağışlandı.

Gençleri ve bayanları sermaye piyasalarıyla tanıştırıyor

 

Gedik Yatırım, 32 yıllık esaslı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşlarından biri. Şirket, ülke genelinde 32 kentte 57’ye ulaşan konsolide şube ağıyla, yetişmiş insan kaynağıyla ve daima gelişen teknolojik altyapısıyla liderlik yolundacesur adımlarla ilerliyor. Kesimde istihdam artışına yaptığı katkının yanı sıra tesirli, zeki ve sermaye piyasalarında uzman takımlar yetiştiriyor.

Sektörün gelişmesine, büyümesine öncülük eden bir kurum olarak Gedik Yatırım, düzenlediği yatırımcı seminerleriyle gençlerin sermaye piyasalarına ilgi duymalarını ve bu alanda kendilerini geliştirmelerini am toksuzlıyor. Bu kapsamda 2022 yılında başlatılan Gedik Yatırım Yatırımcı Seminerleri’nde şu ana kadar 22 kentte 2.500’ün üzerinde üşümelımcı nezdinde finansal okuryazarlığın ve şuurun artmasına takviye verildi. 

Gedik Yatırım, #BuHisseOrtakOl mottosuyla gençler ve bayanlar başta olmak üzere yatırım eserlerini geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. Bu çerçevede kesimde öncü işlere imza atan şirket, 2022’de Voleybol Ulusal Gruplarımızın, 2023 yılında da Fenerbahçe Futbol A Ekibinin ana sponsoru oldu. Gedik Yatırım, 2024 ve sonrasında spor sponsorluklarını çeşitlendirmeyebüyükam etmeyi planlıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Gedik Yatırım’ın öğrencilere ikram ettiği üçüncü kütüphane Kayseri’de açıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haber Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin