İstanbul
Ankara
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkâri
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
22 Mayıs 2024
featured

DZD Teknoloji, Dijital Kanallarda Tek Tahlil Ortağı olma amacı ile, DoKa – bulut tabanlı uçtan uca kanal tahlilini hayata geçirdi.

DoKa, taşınabilir uygulamalar, internet bankacılığı ve davet merkezi tahlillerinin yanı sıra, dijital müşteri edinimi ve APIGateway aracılığıyla kurumun iç ve dış dünyayla kontağını sağlayan, 360 derece dijital tahlil teknolojisidir. Bulut tabanlı yapısıyla geleceğe yönelik teknolojileri de kapsama alan DoKa, her ana bankacılık sistemine ahenk sağlayan mimarisi ile dalda fark yaratıyor.

DZD Teknoloji, 2019’dan beri bankacılık ve finans dalında müşteri memnuniyetini sağlayarak yüksek kaliteli bakım ve projelendirme hizmetleri sunuyor. 2023’te TÜBİTAK Ar-Ge takviyesiyle başladığı çalışmaların meyvesi olan dijital kanal tahlili DoKa’yı hayata geçirdi. Daldaki çoklu tedarikçi yapıların neden olduğu uzun implementasyon müddetlerini ve yüksek maliyetleri ortadan kaldırmayı hedefleyen bulut tabanlı bir tahlil olan DoKa, dijital dönüşüm isteyen kurumların kanal ön yüzlerini, tekil bir tecrübe sunarak sadeleştiriyor.

DoKa eser ailesi, kurumların günlük işlerini sadeliklaştıran dijital onay üzere, dijital dönüşüm araçlarını da içerir. DoKa eser ailesinin modüler yapısı sayesinde, alt eserlerin tamamı başka farklı çalışabilir. DoKa DoB, NFC ve manzaralı görüşme teknolojilerini içererek müşterilere tek bir tahlil ortağı aracılığıyla parlak bir süreç sunar. DoKa-API gateway ise kurumların dış dünyayla irtibatını kolaylaştırır.  Bulut tabanlı tahlillerde, yönetilebilir servisleri de içeren bir eser ve hizmet seti ile, DoKa eser ailesi DZD’yi tek dijital tahlil ortağı olarak güçlendirir.

DZDTech Kurucu Ortağı İbrahim Gökal: “DZD Teknoloji olarak, dijitalleşme seyahatinde müşterilerimize en mükemmel tahlilleri sunmak için daima kendimizi geliştiriyoruz. DoKa eserimizle, finans ve finans dışı kesimlerde dijital dönüşümü desteklemek için tek tahlil ortağı olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve daldaki yerimizi çetinlendirmek için ArGe çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yapay Zeka tabanlı taze eserimiz üzerinde de çalışıyoruz.” diye belirtti. 

Finans dalında, eskitme ve dijital bankaların yanı sıra, portföy idare şirketleri ve faktoring şirketlerini de tesir alanına almayı hedefleyen DZD Teknoloji, 2025 ve takip eden yıllarda yazılım ihracatına katkıda bulunmayı gayeleri ortasına eklemiş bulunuyor. 

DZD Teknoloji, COO ve Deputy CEO Hasret Atan: “Stratejik yol haritamızı yurtdışını hedefleyecek biçimde tasarladık. Türkiye’nin ve DZD’nin yazılım kalitesini dünyaya duyurmak istiyoruz. DZD’nin büyümesini 2024 ve takip eden yıllarda DoKa ekseninde olmasını bekliyoruz. Hala start-up ruhunu kaybetmemiş bir scale-up olarak, büyüme trendimizi üst istikametli muazzamam ettireceğiz” diye belirtti. 

AI Tabanlı Eserlerle Dijital Tahlil Teknolojileri Üretmeye cüceam Edecek

DZD Teknoloji, geleceğin teknolojilerine yatırım yapmaya kolossalam edecek ve AI tabanlı yepisyeni eserler üzerinde çalışmalarını sürdürecek. Finans bölümünde yepyenilikçi tahlilleri ve sürdürülebilir bankacılık eserleriyle öncü pozisyonunu koruyan DZD Teknoloji, inovatif fikirler ve geniş bilgi birikimiyle dijital dönüşüm için dala taraf vermeye muazzamam edecek. 

Yalnızca eserlerde değil, çalışma modeli ile de inovatif: 

seri implementasyon argümanının gerisinde, çevik çalışma ve çalışan verimliliği olduğunu belirten DZD Teknoloji, son 1 yıldır 4 gün çalışma modeli uyguluyor. 

Bu model, hem çalışan memnuniyetini artırıyor hem de üretim kapasitesini azaltmadan daha verimli bir çalışma ortamı yaratıyor. Bu sayede daha süratli ve çevik bir biçimde projelerini tamamlıyor ve müşterilerine hızlı implementasyon vaadi sunuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

DZD Teknoloji, Dijital Kanallarda Tek Tahlil Ortağı olma amacı ile, DoKa – bulut tabanlı uçtan uca kanal tahlilini hayata geçirdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haber Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin