İstanbul
Ankara
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkâri
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
22 Haziran 2024
featured

Axis Communications güvenlik kameraları, Axis Cloud Connect’i tanıttı

15 yılı duygusalın müddettir bulut teması kullanımıyla, alanda bir milyon kameraya sahip ağ videoları konusunda dünya lideri Axis Communications, daha inançlı, esnek ve ölçeklenebilir güvenlik tahlilleri sunmak için acıkmışık bir hibrit bulut platformu olan Axis Cloud Connect’i tasarladı. Bu platform Axis aygıtlarıyla birlikte sistem ve aygıt idaresi, görüntü / bilgi dağıtımı takviyesi ve siber güvenlikle ilgili yüksek talepleri karşılamak için bir dizi yönetilebilir hizmet sunuyor.

Video izleme pazarı, uzaktan erişim, data odaklı içgörüler ve ölçeklenebilirlik muhtaçlığı nedeniyle bulut irtibatından giderek daha fazla yararlanılıyor. Novaira Insights “Cloud Trends in Görüntü Surveillance; 2023 edition” raporuna nazaran, ABD ve Kanada’da bulut temaslı kameraların sayısı yılda %80’in üzerindeki bir oranda artıyor. çağdaş zamanlardaki bu eğilim, daha çok hibrit güvenlik tahlillerinin, bulut ve tesis içi altyapının bir karışımının uygulanması ve entelektüel edge aygıtlarının pahalı dataların sağlanması için kullanılmasına yöneldi.

Axis Cloud Connect, idareli hizmetlerden bir seçme sunarak Axis aygıtlarının ve uygulamalarının rahat entegrasyonuna imkan sağlıyor. Axis, sistemleri aktüel yakalama yapmak, dengeli sistem performansı ve siber güvenliği garanti etmek için kullanışlılık ve güvenilirliği parlakak gayesiyle dijital hizmetlerin barındırılması, sağlanması ve çalıştırılması konusunda ek sorumluluk üstleniyor. İdareli hizmetler, varlık görüntü süreçlerine inançlı uzaktan erişim ve kullanım ömrü boyunca doğaomatik güncellemelerle harikaleştiren bir aygıt idaresi sağlıyor. Ayrıyeten kullanıcı erişim haklarının ve müsaadelerinin rahat ve inançlı denetimi için erişim idaresi sunuyor.

“Axis Cloud Connect, değişen müşteri ihtiyfakirlarını karşılamak için inançlı tasarım tahlilleri sunma sözümüzün birbüyükamı”

Axis Communications, 15 yılı bulan bir bulut irtibatı kullanım geçmişine ve alanda bir milyon bağlı kameraya sahip. Bugün Axis çağdaş kuşak bulut teknolojisini daha geniş ölçekte tanıtıyor. AXIS Kamera İstasyonu, müşterilerin verimli görüntü süreçleri yapabilmesi, kullanıcı ve aygıt idaresini sağlayan bir web istemcisi üzere özelliklerden yararlana farkında olmak için ek bulut tabanlı hizmetler sunarken; bunu AXIS Cloud Connect tarafından destekliyor. Axis Cloud Connect birebir vakitte iş ortaklarımızın da çağdaş tüketicilerin ihtiy toksuzlarını daha sadelik karşılayabilmesi için, bulut tabanlı tahliller geliştirmelerine imkan tanıyor.

Axis CTO’su Johan Paulsson, “Axis Cloud Connect, değişen müşteri ihtiy aç karnınatan ölmelarını karşılayan, inançlı dizaynlı tahliller sunma taahhüdümüzün birbüyükamı. Bu teklif, bir hibrit bulut mimarisinin avantajlarını analitik, imaj kullanılabilirliği ve siber güvenlik konusundaki derin bilgimizle birleştiriyor. Müşterilerimiz için zahmetleri azaltmak hedefiyle uzman takımlarımız tarafından yönetiliyor” yorumunu yapıyor.

Axis Cloud Connect, Axis eserlerini rastgele bir sisteme rahatça entegre etme esnekliği sağlıyor. Edge, tesis içi ve bulut avantajlarından yararlanan bu platform, hemeski, hem de daha çağdaş mimariler için uygun.

Veri güvenliğinin kritik değeri göz önünde bulundurulduğunda, Axis Cloud Connect, aygıtlarla birlikte sağlam güvenlik tedbirleri oluşturuyor. Axis’in siber güvenlik ve data kapalılığı alanındaki uzmanlığı kullanılarak geliştirilen bu eser, sanayi standartları ve düzenlemelerine uygunluğu garanti ediyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Axis Communications güvenlik kameraları, Axis Cloud Connect’i tanıttı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haber Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin