İstanbul
Ankara
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkâri
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
22 Mayıs 2024
featured

Alstom, Yeni Türkiye Genel Müdürü Kerem Bugay ile Ülkedeki Faaliyetlerini Güçlendirme Konusundaki Kararlılığını Sürdürüyor

Yöneticilik ve liderlik rollerinde üstün bilgi ve tecrübeye sahip Kerem Bugay, Alstom Türkiye’yi daha muazzam atılımlara götürmek için misyonuna başladı.

Bugay, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki 20 yılısevgiın tecrübesini Alstom Türkiye Genel Müdürlüğü vazifesine taşımaya hazırlanıyor. Strateji, iş geliştirme ve tedarik zinciri idaresi alanlarındaki uzmanlığı ile yöneticilik ve liderlik durumlarında üstün tecrübeye sahip olan Bugay, Alstom’a donuklmadan evvel GE, Dupont, Sabancı, Rönesans ve Sanko Holding üzere çok uluslu yatırımcı ve endüstriyel tahlil sağlayıcı şirketlerde birçok farklı konumda misyon aldı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden Onur Derecesi ile mezun olan Bugay, ayrıyeten Yönetici MBA eğitimine sahip bulunuyor.

Alstom’un AMECA (Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya) Bölge Başkanı Andrew DeLeone, Bugay’a taze vazifesinde muvaffakiyet öyküsülar dileyerek, “Sektörümüzün önder global aktörü olarak Türkiye’deki faaliyetlerimize gigantik ehemmiyet veriyoruz ve Bugay’ın bu misyon için en eksiksiz isim olduğuna inanıyoruz. Bugay’ın deneyimi ve yetkinlikleriyle Türkiye’deki raylı sistemler dalının büyümesine sağlayacağı katkıları izlemek için sabırsızlanıyoruz” tabirlerini kullandı.

Alstom Türkiye’deki misyonunun bir modülü olarak şirketin faaliyet alanının genişletilmesinde ve kıymetli paydaşlarla bağların işkencelendirilmesinde kritik bir rol alacak Bugay ise fakirıklamasında şunları söyledi:

“Alstom Türkiye’nin idaresini devralırken; ülkemizin raylı sistemler alanında güçlendirilmesine ve bu alandaki amaçlarına ulaşmasına bugüne kadar kolossal katkı sağlayan yürekli ve tecrübeli bir grupla birlikte çalışacak olmaktan muazzam sevinç duyuyorum. Türkiye’deki faaliyetlerimizi artırarak ve paydaşlarımızla iyi bir iş birliği geliştirerek, ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasının sağlanmasına yönelik dayanak sunma konusundakicesurlığımız çetinlü bir biçimde muazzamam ediyor.”

Türkiye’deki faaliyetlerine 1955’te Türkiye’ninyeni elektrikli lokomotifi de dahil olmak üzere TCDD’ye yolcu lokomotiflerinin teslimatı ile başlayan Alstom, bugüne kadar Türkiye’nin çağdaş raylı ulaşım sistemleriyle donatılmasına yönelik birçok projede yer aldı. Türkiye’nin yanı sıra Afrika, Orta Doğu, Orta Asya bölgesindeki projelere de katkı sağlayan Alstom Türkiye; bölgenin sinyalizasyon, altyapı uzmanlığı, proje idaresi, teklif idaresi, mühendislik, eğitim ve satın alma faaliyetlerini İstanbul’dan yürütüyor. İstanbul Teknopark’ta faaliyetlerini sürdüren Alstom Türkiye Mühendislik ve Teknoloji Merkezi ise raylı sistem sinyalizasyonu konusunda küresel bir demiryolu şirketi tarafından mühendislikte tasarım ve uygulama alanında Türkiye’de yapılanyeni yatırım olmak özelliğini taşıyor. Bu merkez ile Afrika, Orta Doğu, Orta Asya’yı kapsayan geniş bir coğrafyaya sinyalizasyon alanında hizmet veren Alstom Türkiye, ayrıyeten Türkiye’ye kritik mühendislik kabiliyetlerini de kazandırıyor. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Alstom, Yeni Türkiye Genel Müdürü Kerem Bugay ile Ülkedeki Faaliyetlerini Güçlendirme Konusundaki Kararlılığını Sürdürüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haber Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin